Skočiť na hlavný obsah

Príprava & Hĺbkový peeling

Prečo treba klásť veľký dôraz na dôkladné čistenie pleti?

Kvalitný hĺbkovo čistiaci prípravok s dokonalým čistiacim účinkom je zárukou spomaľovania príznakov starnutia pleti, zabraňuje vysúšaniu a hydratuje pokožku už pri jej čistení.

Vďaka dôkladnému prečisteniu pokožky sa cenné kozmetické preparáty vstrebajú do hlbších vrstiev oveľa intenzívnejšie, keďže očistená odumretý povrch nepohltí väčšinu účinných látok. Tým sa cez hlbšie vrstvy docieli mimoriadne účinné a dlhodobé vyhladenie pleti .

Niekoľko dôvodov, prečo sa nemá používať čistiace mlieko a tonik pred aplikáciou ampuliek a superkoncentrátov Age Attraction!

Dokonalosť a viditeľnosť Anti-Ageing účinku sa najviac prejaví pri hĺbkovom vstrebaní účinných látok na vodnej báze. Naše superkoncentráty a koncentráty v ampulkách spĺňajú  túto nevyhnutnú podmienku.

Ak sa nepodarí tieto preparáty vstrebať hlboko do pokožky a necháme ich účinkovať iba v hornej vrstve pleti, dosiahnuté výsledky rýchlo pominú, keďže bunky tejto vrstvy sa rýchlo ošúpu.

Čistiace pleťové mlieka obsahujú mastné a olejové komponenty, ktoré pri použití preniknú medzi kožné bunky a nedajú sa dôkladne odstrániť. Tým zabraňujú vstrebávaniu účinných Anti-Ageing zložiek do hlbších vrstiev pokožky. Aplikovaním hĺbkovočistiacej a prípravnej peny Pure Face,  pozostávajúcej  zväčša z rastlinných tenzidov je zaručené vniknutie účinných extraktov do hlbších bunkových vrstiev. Preto sa pena Pure Face odporúča aj na špeciálne ošetrenie v salóne, ako aj na domáce každodenné použitie.

Hĺbkovú absorpciu účinných zložiek podporujú aj Beta Hydroxy peelingy.