Skočiť na hlavný obsah

Koncentráty v ampulkách

Koncentráty v ampulkách sú to pravé pre Teba, ak hľadáš prípravok, ktorý:

  • je vysokoúčinný s extra vysokým obsahom koncentrátov
  • zabezpečí viditeľný a trvanlivý výsledok už po prvom ošetrení 
  • je 100%-ne bezpečný aj pri ošetrení citlivej pokožky
  • neobsahuje chemické zložky, ktoré zaťažujú Tvoju pleť

Pri používaní ampulkových koncentrátov Age Attraction Ti garantujeme:

  • Dosiahnutie veľkolepých výsledkov
  • Dlhodobý účinok
  • Farmaceuticky čisté koncentráty, bez zaťažujúcich prísad  

Účinné látky pre maximálnu efektivitu

Ampulky s inovatívnymi účinnými látkami sa vyznačujú veľmi dobrou vstrebávacou vlastnosťou a obsahom už samo o sebe silných Anti-Ageing účinných látok vo veľmi vysokej koncentrácii. Je dôležité, že podobne ako ostatné prípravky Age Attraction, neobsahujú konzervačné, ani iné umelé aditíva a majú pre pleť najoptimálnejší obsah zložiek.

Ampulky s účinnými látkami Age Attraction otvárajú široké spektrum mnohostranných ošetrení a zaisťujú ich dlhodobú úspešnosť, nimi vykonané profesionálne zákroky nespôsobujú sklamanie odborníkom ani zákazníkom. Paleta prípravkov pozostáva zo starostlivo vybraných, čistých a zaručene účinných látok, z ktorých je možné zostaviť vhodnú zmes, individuálne pre každého zákazníka. Aj pri príležitostných ošetreniach je badateľný maximálne efektívny výsledok.

Každý výrobok je sterilný, farmaceuticky čistý, bezpečne aplikovateľný účinný koncentrát, bez konzervačných látok.

Účel našich ampulkových koncentrátov:

Na základe farmaceuticky čistej kvality a výrazne vysokej koncentrácie, slúžia ako základ laserovej terapie, mezoterapie bez ihiel, a vďaka sterilite a stabilite sú použiteľné aj pri ultrazvukových, rádiofrekvenčných, iontoforéznych procedúrach a ošetreniach dermarollerom, ako aj pri tradičných kozmetických úkonoch.

Pokiaľ nemáš v obľube prístrojové ošetrenia, možno ich vmiešať aj do krémov, hĺbkovo-hydratačných prípravkov či pleťových masiek, čiže sa môžu do pokožky aplikovať aj masážou.