Skočiť na hlavný obsah

Salóny

Bola som a stále som otvorená novinkám a inováciám v oblasti kozmetiky, vďaka čomu som objavila kozmetickú značku Age Attraction, ako i prístroj Meso Laser, ktorý je v mnohých krajinách Európy považovaný  za špičku medzi kozmetickými prístrojmi. Od prvého okamihu ma zástupcovia tejto značky presvedčili o kvalite protokolárnych ošetrení a výrobkov.

Pracujem  v obci Bátorove Kosihy, neďaleko mesta Komárno. Mojou snahou je poskytovať svojim zákazníkom kvalitné kozmetické služby a rozmaznávať ich najmodernejšími kozmetickými prípravkami a luxusnými ošetreniami.

Získala som titul výlučného vzdelávacieho centra a referenčného salónu číslo jeden značiek Age Attraction a Meso Laser – prístroja jedinečnej cielenej mezoterapie a laserových ošetrení.

Srdečne očakávam všetkých hostí, ktorí sa chcú skrášľovať, dopriať si príjemný relax a zažiť niečo nové.  Salón „Magnólia Beauty Center“ je salón krásy a životného štýlu založený s cieľom poskytovať kvalitné služby na najvyššej úrovni a uspokojiť požiadavky náročného klienta. Taktiež na školeniach a prezentáciách rada uvítam všetkých nových záujemcov  - poskytovateľov kozmetických služieb, ktorí by radi zaviedli do vlastných salónov pre svojich klientov aj produkty a ošetrenia kozmetickej značky Age Attraction a ktorí sa chcú oboznámiť s intenzívnymi a zaručene účinnými ošetreniami prístroja Meso Laser. 

Teším sa na Vás.

S úctou : Enikő Sillingová - referenčná kozmetička Age Attraction SK

Magnólia Beauty center, 946 34 Bátorove Kosihy , Hlavné námestie 33

Tel. 0903419376

Magnólia beauty center

Magnólia beauty centerMagnólia beauty centerMagnólia beauty center

Skutočný zázrak, ktorý si treba dopriať!

Láska je najväčie dobro, ktorù môžeme zažiť. A je ním aj láska k sebe. A tak si doprajme potrebnú regeneráciu, urobme si priestor pre seba v návale našich každodenných starostí, tešme sa z nádherného pocitu vynovenej pleti.

A to v Miracle Medical Cosmetic, v Dunajskej Strede. Najovšie technológie a najkvalitnejšie výrobky, s mojimi dlhoročnými skúsenosťami. Srdečne Vás očakávám.

S úctou: Andrea Kollárová

 

Miracle Medical CosmeticMiracle Medical Cosmetic

Miracle Medical CosmeticMiracle Medical Cosmetic

Volám sa Anikó Varga. Už niekoľko rokov sa profesionálne venujem kozmetike a ponúkam odbornú kozmetickú starostlivosť o pleť. Riadim sa heslom, že zdravá pleť je súčasťou celkového zdravia každého človeka. Mám pre Vás pripravené kozmetické služby, ktoré uspokoja náročné požiadavky každej dámy, ale aj pána, či teenegera, ktorým nie je ľahostajná zdravá pokožka tváre a v neposlednom rade aj sebavedomie, ktoré pestovaná pleť dodáva. Môj kozmetický salón Vám poskytne vynikajúce ošetrenia pleti rôznych druhov, s rôznymi prístrojmi, informácie o kozmetickej starostlivosti ale aj predaj kozmetiky vhodnej pre Vašu pleť. Ponúkam Vám klasickú ale aj najmodernejšiu prístrojovú starostlivosť v kombinácií s kvalitnou profesionálnou kozmetikou. Momentálne ten najnovší a najmodernejší prístroj je AGE ATTRACTION - MESO LASER, ktorý je špičkový vo svojej kategórií. Môžem povedať, že klientky sú maximálne spokojné lebo výsledok sa dá vydieť hneď po prvom ošetrení. Prijmite pozvanie do môjho salónu, ktorý nájdete v Komárne na ulici Eötvösa č. 3. Teším sa na Vás.

Tel.: 0907987256

Kozmetika - Anikó Varga
Kozmetika - Anikó Varga

Kozmetika - Anikó Varga

Kozmetika - Anikó Varga

Volám sa Viktória Bezúr. Som kozmetička a pleťová terapeutka už desiaty rok. Vždy som sa rada učila a vzdelávala, a veľmi sa teším, že práve moja profesia mi umožňuje neustále sa zlepšovanie a poskytovanie noviniek pre moje klientky. Pred pár rokmi som začala spolupracovať s jednou značkou, vďaka ktorej som získala Expert status pleťovej terapeutky. Počas svojej práce som si však uvedomila, že ešte stále je možnosť napredovať a poskytnúť inovatívne ošetrenia. Keď som sa stretla s konceptom ošetrení Age Attraction a s prístrojom Meso Laser, maximálne ma to oslovilo. Jednak jedinečnosťou, pretože  každá pleť si vyžaduje osobitnú starostlivosť. Neriešime len vrásky, a linky, ale aj problémy aknóznej pleti, či cuperosi. A hlavne, výsledky nenechajú na seba dlho čakať. Sú to ošetrenia, s ktorými bude klient určite spokojní. Myslím si, že to je pre nás najväčším uznaním. 

Tel.: 0948241130

Adresa:

Studio VIBE, Štúrova 3

94603, Kolárovo

 

 

 

 

 

 

 

 

Volám sa Marcela Košíková. Keď som sa rozhodla, otvoriť kozmetický salón, vedela som, že chcem svojim zákazničkám ponúknuť niečo viac, ako len bežne ošetrenie. Mojim snom bolo, aby klientka odchádzala spokojná s pocitom, že som odviedla dobrú prácu na jej pleti. Prístroj Meso Laser mi ponuka tie najlepšie možnosti v starostlivosti o pleť, kde je výsledok viditeľný a klientka spokojná. Pred kúpou prístroja som sa rozhodovala, či kúpiť práve prístroj Meso Laser. Som rada , že som sa rozhodla práve pre laserovú terapiu na pleti v kombinacii s elektroporáciou, lebo výsledky hovoria samé za seba. Myslím, že keby som sa mala znova rozhodnúť, rozhodla by som sa rovnako.

Email: marcela.kosikova1476@gmail.com

Tel.: 0918 867 153

 

Adresa:

Februárová 1076/9

958 01 Partizánske

Efect – beauty studio
Efect – beauty studio

Efect – beauty studio
Efect – beauty studio
Efect – beauty studio

Krásna, mladistvá, svieža pleť už dnes nie je výsadou. Volám sa Erika Szaló. Profesionálne sa venujem kozmetike už viac ako 20 rokov. Svoje služby neustále zlepšujem. Nedávno som objavila fantastickú metódu, ktorá efektívne skrášľuje pleť. Kvalitné ošetrenie pleti zaručuje produkt Age - attraction pomocou prístroja Meso Laser. Presvedčte sa aj Vy o jeho efektivite v mojom salóne v Dunajskej Strede. Teším sa na Vás.
 

Salón Dunajská Streda - Erika SzalóSalón Dunajská Streda - Erika SzalóSalón Dunajská Streda - Erika Szaló

Salón Dunajská Streda - Erika Szaló

Volám sa Zuzana Samáková a kozmetičkou som už niekoľko rokov. Moje začiatky putujú až do ďalekého Írska, kde som pracovala tri roky vo veľkej sieti salónov a kde vzdelávanie kozmetičiek a následne kvalitne vykonaná práca, bola priorita číslo jedna.

Už šiesty rok pracujem ako kozmetička na Slovensku, momentálne už vo vlastnom vysnívanom salóniku. Som osobou, ktorá sa neuspokojí s málom a neustále skúšam a napredujem novým procedúram a prístrojom. V mojom salóniku sa venujem okrem klasických ošetrením pleti, prístrojovým ošetreniam pleti. Laminácia, tetovanie hennou, 4D mihalnice atd. Venujem sa ja manikúre, a prírodnému gél laku shellac a tak isto aj pedikúre, medikálnej pedikúre MediPedi, ktorú by som predstavila ako silný píling nôh.

Z prístrojov na tvár ponúkam Aduro Led masku, terapiu svetlom, rádiofrekvenciu Biopolar, ale hlavným prístrojom je bezihličková neinvazívna mezoterapia Mezolaser
Procedúry sú šité na mieru a pozorovať okamžitý výsledok už po jednej  procedúre. Meso Laser zabraňuje predčasnému starnutiu pleti. Úspešne importuje účinné látky aj bez lekárskeho zásahu, podporuje regeneráciu a bunečnú obnovu a prirodzeným spôsobom rieši existujúce kožné problémy.

Ochranná známka MILSYS garantuje, že každé jedno ošetrenie bude vykonané inovatívnou technológiou prístroja Meso Laser ,vďaka ktorej je možné vykonávať ošetrenia LASEROVEJ MEZOTERAPIE, CIELENEJ MEZOTERAPIE ako aj ošetrenie CW LASER a AESTHETIC FOCUS LASER – výplň kyselinou hyalurónovou.

Druhým novodobým prístrojom je HYDRO care H2O, prístrojové hĺbkové čistenie pleti na základe technológie Hydrodermabrázie. Hydropeeling /kyselinou glykolovou, účinok aj v hlbších vrstvách pleti/, Detox funkcia /odstraňovanie toxínov z pokožky/, Intenzívna hĺbková hydratácia vďaka Micro+hylauron a funkcie „take up system“, Vypĺňanie intenzívnou účinnou látkou DERMACEUTICAL OXYCUTIN pomocou mikrorozprašovacieho systému.

Bella Beauty - PEZINOK
Bella Beauty - PEZINOK
Bella Beauty - PEZINOK