Skočiť na hlavný obsah

Meso I Laser a pomôcky k mezoterapii

2
1
3

Nemecká precizita, najvyššia úroveň technologickej vybavenosti a odborné vedomosti sú neodmysliteľnými faktormi výroby produktov Age Attraction.

Navrhovanie, vývoj a celé výrobné procesy prebiehajú v mníchovskom závode a v súvislosti s prevažnou väčšinou našich produktov – vrátane prístrojov Meso Laser – sa jedná o ručne vyhotovované, jedinečne vyrábané a testované výrobky.

Tím inžinierov, ktorí sa zaviazali vyvíjať najkvalitnejšie produkty, pretavuje svoje najlepšie vedomosti do tej výnimočnej efektivity a spoľahlivosti, ktorú zaručuje uznávaná známka kvality "Made in Germany".

Zoznam záruk ponúkaných značkou Age Attraction:

 • 100% záruka vrátenia peňazí
 • Záruka ISO normy Európskej únie
 • 100% záruka pravej elektroporačnej technológie
 • 12-mesačná plná záruka na všetky časti
 • Po uplynutí 12-mesačnej záručnej doby zabezpečenie priebežného značkového servisu
 • Poskytnutie náhradného prístroja na dobu servisnej opravy
 • CE certifikát v súlade s legislatívou EÚ

Prístroj Meso Laser je na Slovensku jediným takým prístrojom s cielenou elektroporačnou technológiou, ktorej účinky dokazuje aj nezávislá vedecká štúdia.

Jenská štúdia

V januári 2017 bola vykonaná nezávislá vedecká štúdia prístroja MESO LASER, ktorá skúmala a jednoznačne potvrdila efekt účinných látok importovaných do pokožky elektroporačnou technológiou. Počas prevádzky prístroja bolo možné nepretržite sledovať stav v hlbších vrstvách tkanív pokožky, čo preukázalo nespochybniteľnosť tejto technológie. Podľa nášho vedomia je prístroj  Meso Laser jediným takýmto prístrojom na Slovensku, ktorý disponuje týmto overením.

 

Výsledky výskumu

Počas výskumu aplikovali do pokožky tri rôzne druhy prípravkov AgeAttraction pomocou cielenej elektroporačnej technológie prístroja Meso Laser: Sérum Hyaluron3, Youthing Elixir komplex a ampulku Niacinamid-u  .

Výsledok výskumu bol vo všetkých troch prípadoch viditeľný,  pozitívny a efektívny,  účinné látky úspešne prenikli cez hornú vrstvu pokožky: cez stratum corneum.  Po 10 minútach bola preukázaná ich prítomnosť už aj vo vrstve stratum spinosum,  čo je dôležitým faktom práve z toho dôvodu,  že v tejto vrstve sa uplatňuje  tzv. ich uskladňovacia funkcia,  schopná

importovať účinné látky do ďalších hlbších vrstiev tkanív.  Až do tej vrstvy, v ktorej daná zložka dokáže natrvalo a intenzívne prejaviť svoj účinok pre dosiahnutie maximálneho anti-ageing efektu, ako i protizápalového procesu.

Mimoriadne dôležitým výsledkom je, že účinné látky sú schopné preniknúť cez vrstvu stratum corneum, čo inými kozmetickými prístrojmi, ako napr. ultrazvuk, iontoforéza, rádiofrekvencia, galvan, bezihličková mezoterapia a klasická elektroporácia nie je možné, nakoľko tieto nedisponujú touto technológiou. Samozrejme je veľmi dôležité, aby použité prípravky obsahovali vhodné účinné látky.

Práve z uvedeného dôvodu nie je jedno, akým prístrojom sa vykonáva mezoterapeutické ošetrenie. Pri iných prístrojoch totižto nie sú žiadne overené dôkazy o tom, že účinné látky skutočne preniknú do hlbších vrstiev a napriek tomu cenová relácia takýchto ošetrení je na tej istej úrovni ako ošetrenia vykonávané overeným prístrojom Meso Laser.

Renomované kozmetické a estetické centrá na medzinárodnej úrovni...

 • Istenhegyi Klinika
 • Danubius Hotels
 • Ordinácia Homeodent
 • MezoCentrum, Budapešť
 • Salón krásy Dermisz, Fonyód
 • Felső 10 Beauty salón, Érd
 • Salón krásy Pegazus, Budapest

a mnohé ďalšie kozmetické a estetické salóny a štúdiá krásy z mnohých regiónov.