Skočiť na hlavný obsah

Referencie

 

Tímea Búz, vedúca kozmetička

MezoCentrum, Budapešť, Hungary

 

Prístroj Meso I Laser je vybavený najmodernejšou laserovou technológiou. Jedinečným spôsobom kombinuje efektívnosť laseru a hylaurónových kyselín. Práve na tento účel je vyvinutá kombinácia Triplex kyseliny hyalurónovej (Hyaluron 3) a precíznej high-tech elektroporačnej technológie, ktorá tak znásobí efekt laserovej terapie a tým sa účinné látky importujú aj do hlbších vrstiev pokožky. Výborný vypĺňací účinok vedie k mimoriadne efektnému a dlhodobému napnutiu pokožky.

Tímea Búz, vedúca kozmetička
drszabo

 

Dr. Szabó Szilárd
ISTENHEGYI MAGÁNKLINIKA (súkromná ambulancia)

plastický chirurg, Maďarsko

 

Produkty Age-Attraction sú vyvíjané na lekársko-kozmetické ciele. Primárnym cieľom tejto skupiny je intenzívna stimulácia tvorby kolagénu. Jedným z kľúčov k úspechu je, popri vysokej koncentrácii účinných látok, že neobsahujú na pokožku škodlivé chemikálie. Produkty Age-Attraction obsahujú iba ingrediencie, ktorých účinnosť potvrdzujú relevantné výskumy. Napríklad jedinečnú triplex kyselinu hyalurónovú, synergicky pôsobiace vitamíny, silné peptidy, koenzým Q10, špeciálne rastlinné extrakty, ako výťažok rastliny Acmella Oleracea a taktiež kmeňové bunky. Ak porovnáme ceny rovnako kvalitných výrobkov, dostaneme oveľa vyšší koncentrát účinných látok za takú istú cenu. Podľa mňa už samotný tento fakt hovorí sám za seba.

Alpenrose Wellness Hotel

 

Alpenrose je jedným z najprestížnejších Wellnes hotelov v rakúskych Alpách, kde sa zlúčila fantázia, hotelové služby a luxus s príjemnou atmosférou. V unikátnom kúpeľnom a wellness komplexe s rozlohou 5.000 m2 sa nachádza aj naša oáza krásy, kde poskytujeme Meso Laserové Anti Ageing ošetrenia aplikovaním kozmetických prípravkov Age Attraction.

Alpenrose Wellness Hotel - Mühltalweg 10 - 6212 Maurach/Achensee, Austria

Bruni Moser Beauty

Ziegelstr. 6 - 79400 Kandern, Germany

 

Ako keby som našla ihlu v kope sena... V takej širokoj škále existujúcich kozmetických prípravkov, rôznych ponúk a technológií ktoré sú na trhu dostupné, sa Age Attraction vyznačuje jedinečnosťou svojich starostlivo vyberaných, vysoko koncentrovaných, unikátnych prípravkov, ampuliek, krémov, a špeciálnych pomôcok, navyše svoj sortiment famózne dopĺňa prístrojom Meso Laser! Rovnako, ako moje zákazníčky, aj ja som z toho úplne nadšená!

brunimoser

 

melissza

 

Melinda Für, kozmetička

KOZMETIKA MELISSZA, Hungary

 

Čistý, hladký, svieži vzhľad pokožky už nie je len snom alebo očakávaním. S týmito inovatívnymi technológiami a výrobkami je to veľmi ľahko dosiahnuteľné!

Yvonne Corrias – YC I FACE & BODY

Brunnstr. 3 – Asam-Hof – 80331 Mníchov Altstadt, Germany

 

Cieľom štúdia YC I FACE & BODY je, aby si zaistilo dôveru svojej klientely dnešnej dobe vyhovujúcimi koncepciami. Vďaka profesionalite Age Attraction sme si vedeli nielen úspešne utvrdiť svoju pozíciu na neustále sa rozrastajúcom trhu kozmetických a skrášľovacích služieb, ale zároveň vieme pre zákazníkov zabezpečiť aj flexibilitu v oblasti špičkového aplikovania klasických aj moderných kozmetických metód od hlavy až po päty, výsledkom ktorých sú účinné, atraktívne ošetrenia použitím vysoko koncentrovaných kozmetických prípravkov s viditeľným efektom.

ivone

 

Dr. Szabó Beáta

 

Dr. Szabó Beáta HOMEODENT

stomatológia a centrum estetiky tváre , Maďarsko

 

Meso I Laser je efektívne zariadenie, resp. lekársko-kozmetický proces schopný na aplikovanie veľkého množstva účinných látok, ktorý vyvíja svoj vplyv vo viacerých oblastiach. To znamená, že rieši problémy pokožky a uspokojuje estetické požiadavky na vysokej úrovni. Musím ale zdôrazniť, že patrí iba do rúk vysoko vzdelanej kozmetičky, resp. zdravotného asistenta.

Brigitte Flemming- Ganzheitliche Kosmetik

 Hauptstrasse 82 - 69117 Heidelberg

 

Prípravky Age Attraction ma presvedčili svojou radikálnou efektívnosťou. Ich účinné látky sa prispôsobujú mojej filozofii, keďže neobsahujú chemikálie, ktoré by len zaťažovali pokožku. Už veľmi dlhú dobu používam prístroj aj prípravky od Age Attraction a som nesmierne vďačná za pohotovosť a odbornú pomoc!

Dagmar Münstermann - BEAUTY|well-Bochum

Bleckstr. 28 - 44807 Bochum

 

Preto som sa rozhodla pre Age Attraction, lebo táto spoločnosť vždy dodrží svoje sľuby! Dôverný vzťah, vysokovýkonný prístroj, naplno účinné kozmetické prípravky pre zdravú a žiarivú pokožku ma stopercentne presvedčili!

Beata Géber, kozmetička

GB KOZMETIKA, Hungary

 

Už viac ako rok používam výrobky Age Attraction a prístroj Meso I Laser. Bola som prekvapená už pri prvom použití výrobku Bio Colostrum, aký poklad sa mi dostal do rúk!

Tvár zákazníčky bola viditeľne pevnejšia a jasnejšia už po prvom ošetrení. Výrobok som vyskúšala aj pri iných ošetreniach a môžem potvrdiť, že má veľmi pozitívny vplyv na akékoľvek kožné problémy.

Beata Géber
Natalia Schiele

 

Natalia Schiele – Salón krásy My Secret

Unterhachigner Str. 15 – 81737 Mníchov

 

Pri otvorení kozmetického štúdia som uvažovala o nadčasovom zariadení. V súčasnej dobe sa totiž na trhu rýchlejšie objavujú neustále novšie kozmetické prístroje, než nové modely automobilov. Ešte ani nemáš splatený svoj novonakúpený model, ale už sa na trhu objavila ďalšia novinka. Značka Age Attraction ma presvedčila dlhodobo poskytovateľnou starostlivosťou a zariadením, ktoré obstojí po dlhé roky. So zariadením Meso Laser a s cieleným použitím ampuliek a laserovej technológie sa dokážem prispôsobiť rôznorodým požiadavkám mojich hostí. Pritom sú garantované nielen okamžité a viditeľné výsledky, ale aj ich jedinečnosť a trvanlivosť na vysokej úrovni. K tomu sú nápomocné inovatívne účinné kozmetické látky vyvinuté pre uspokojenie najnáročnejších potrieb modernej ženy, s maximálnym zreteľom na zdravotnú nezávadnosť pre pokožku, nech už sú aplikované samostatne alebo hoci aj v kombinácii. Jednoducho fantastické!

Gyöngyi Vörös, kozmetička

Salón DERMISZ, Hungary

 

Pre mňa je veľmi dôležité ponúknuť mojim klientkam stále účinnejšie OMLADZUJÚCE ošetrenia, ktoré nielen sľubujú, ale aj napĺňajú očakávania! S týmto to dokážem

 

Heidemarie Jedner – Salón krásy Najbližšie k pleti

Münchener Str. 37, 60329 Frankfurt am Main

 

Kozmetické prípravky Age Attraction sú účinné, vhodné aj pre alergikov, dostupné v krásnom, sofistikovanom balení pri optimálnom pomere cena–hodnota. Ako aj ja, tak aj moje klientky sú nadmieru spokojné!

Gabriela Kassai

 

Gabriela Kassai, kozmetička

FELSŐ 10 BEAUTY SALÓN, Hungary

 

Len keď som začala používať prístroj Meso I Laser, až vtedy sa dostavili tie výsledky, aké som vždy očakávala. Účinok kombinovanej aplikácie lasera a elektroporácie bol zjavne viditeľný už po prvom ošetrení. Toto sú tie výsledky, pre ktoré sa pravidelne, každý mesiac vráti čoraz viac zákazníčok!

Gabriele Schulz – In Balance – Naturálna kozmetika

Brunnesntr. 17 – 79341 Kenzingen - Bombach

 

Pred štyrmi rokmi som sa rozhodla pre prípravky od Age Attraction a ich prístroj Meso Laser. Najdôležitejším argumentom bolo, že prípravky Age Attraction neobsahujú konzervačné ani iné umelé prísady, či pre pokožku dráždivé látky, ako sú napr. PEG-y, parabény, parafíny, vazelína, minerálne oleje, farbivá, vonné látky, či živočíšne suroviny. Pokiaľ sa jedná o prístroj, pre mňa bolo dôležité, aby som zaobstarala nemecký výrobok. Dnes už môžem s istotou skonštatovať, že som sa rozhodla správne. Prístroj Meso Laser funguje spoľahlivo a perfektne.

Pri koncentrátoch v ampulkách sa mi obzvlášť páči, že sa nejedná o vopred namiešané koktejly, ale o jedinečné ampulky so samostatnými účinnými látkami, z ktorých si môžem sama namiešať vhodnú zmes osobitne pre každého zákazníka podľa typu a individuálnych potrieb jeho pokožky, za účelom dosiahnutia najoptimálnejšieho a najefektnejšieho výsledku. Veľký dôraz sa kladie na neustály vývoj produktov, aby bolo zloženie kozmetických prípravkov čo najúčinnejšie. Takto mám zaistené, aby som bola s ošetreniami stále pohotová podľa najnovších trendov. Kozmetické preparáty účinných látok naozaj dosahujú ciele, ktoré sľubuje ich vlastné meno, čiže sú účinné, čo je pre moje zákazníčky s náročnými požiadavkami veľmi dôležitým faktorom. Pri spolupráci s Age Attraction si veľmi cením najmä profesionálnu osobnú podporu a poradenstvo.

Gabriele Schulz

 

Tímea Hartmann, kozmetička

HARTMANN NATURKOZMETIKA, Budapešť, Hungary

 

Účinok na pokožku je naozaj neprehliadnuteľný. Už aj výsledok prvej aplikácie je taký badateľný, aký som ešte nezažila! Pokožka je pevnejšia, kompaktnejšia, miznú povrchové vrásky, tvár sa stáva sviežejšou. Takéto výrazné zlepšenie sa manuálnym ošetrením pokožky nedá dosiahnuť. Extrémne účinné látky sú vďaka optimálnej koncentrácii zárukou vysokej efektívnosti ošetrení všetkých typov pleti.

Tímea Hartmann

 

Anita Adler

Anita Adler - Kosmetik & Hautästhetik Dermaline

Mögeldorfer Hauptstrasse 39 - 90482 Nürnberg

 

Pred 5 rokmi som hľadala vhodný prístroj na mezoterapiu. Na trhu bolo mnoho zariadení a distribútorov, avšak nikto mi neposkytol také užitočné informácie a predovšetkým tak úprimné rady, ako p. Alexandra Kopold z firmy Age Attraction. Tu jednoducho všetko klape. Ich prístroj, aj jedinečne kombinovateľné aplikačné látky k mezoterapii, prípravky na domáce ošetrenie, ktorými dosiahneme ešte optimálnejšie výsledky a predovšetkým prístup k zákazníkovi. Účinky boli úžasné už po prvom ošetrení. S potešením sledujem každú inovatívnu novinku z dielne Age Attraction.