Skočiť na hlavný obsah

O nás

Prinášame Vám na trh značku, ktorá vďaka svojej kvalite patrí do kategórie luxusných prípravkov. Na rozdiel od iných cenovo nedostupných produktov  tejto kategórie Vám ponúkame prípravky špičkovej kvality za prijateľné ceny pre každého.

Naším cieľom je rozšíriť pravú anti-ageing kultúru na Slovensku!

Sme tu preto, aby sme priniesli aj na Slovensko možnosť korektných anti-ageing ošetrení na úrovni západnej kultúry.

Ponúkame spoluprácu pre tých, ktorí:

  • sú vysokokvalifikovaní odborníci, profesionáli,  pre ktorých je práca skutočnou vášňou
  • radi spolupracujú s ľuďmi a prvoradá je pre nich spokojnosť zákazníka
  • aktívne sa zaujímajú o technické novinky a pravidelne sa zúčastňujú odborných školení
  • majú poznatky o prípravkoch a ich účinných látkach
  • hľadajú viditeľné a dlhotrvajúce riešenia, ktoré sú bezpečné a ich použitie nespôsobuje žiadne nebezpečenstvo, ujmu na zdraví a  nie sú škodlivé pre pokožku
  • nie sú zástancom šablónovitých riešení, ale hľadajú ošetrenia šité na mieru

Prístroj Meso Laser je na Slovensku jediným takým prístrojom s cielenou elektroporačnou technológiou, ktorej účinky dokazuje aj nezávislá vedecká štúdia.

Jenská štúdia

V januári 2017 bola vykonaná nezávislá vedecká štúdia prístroja MESO LASER, ktorá skúmala a jednoznačne potvrdila efekt účinných látok importovaných do pokožky elektroporačnou technológiou. Počas prevádzky prístroja bolo možné nepretržite sledovať stav v hlbších vrstvách tkanív pokožky, čo preukázalo nespochybniteľnosť tejto technológie. Podľa nášho vedomia je prístroj  Meso Laser jediným takýmto prístrojom na Slovensku, ktorý disponuje týmto overením.