Skočiť na hlavný obsah

Beta Hydroxy 12%

50 ml
70,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 70 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

Gluconolactone: hlavne rastlinného pôvodu, pôsobí hydratačne a chráni pokožku.  Zložka tejto účinnej látky sa používa v krémoch na opaľovanie, v sérach proti starnutiu. V Magazíne Dermatológov v roku 2004 bola zverejnená vedecká štúdia, podľa ktorej  gluconolactone pôsobí ako antioxidant, chráni pokožku pred predčasným zostarnutím a neutralizuje voľné radikály.
Panthenol: stimuláčný, hydratačný a liečivý účinok.
Arginine: aminokyselina, stabilizuje  pH-faktor pokožky. Je priateľská k pokožke a pomáha udržiavať jej vlhkosť.
Saccharide Isomerate: multiaktívny a hydratačný účinok, rastlinná zložka.

Beta Hydroxy 12% - 50ml

Mikroexfoliácia – peelingová maska . Čistí a sťahuje póry a svojou neviditeľnou mikroexfoliáciou zabezpečí na dlhé dni proces obnovy buniek. Pravidelný peeling posilňuje imunitný systém a bráni tvorbe komedonov (čiernym bodkám, uhrom) a upchatiu pórov.

Zosvetľuje pigmentové fľaky, znižuje zápaly a predchádza a minimalizuje vytváranie komedonov. 

Peeling uvoľňuje, „otvára pokožku-póry ", odstráni nadbytočné šupinky pokožky a tuk – a tak umožňuje intenzívnejšie a lepšie vstrebanie aktívnych látok kozmetických prípravkov.  Beta-Hydroxy peeling masku je možné aplikovať po celý rok , v lete i v zime.

Sú vhodné k nočným peelingovým kúram.

Aplikovanie a návrhy na použitie

Výdatne aplikujte peelingovú masku Beta-Hydroxy 12% - MILD na tvár , týždenne  2-3 krát a nechajte pôsobiť v závislosti od typu pokožky 10-20 minút. Potom tvár dôkladne umyte.