Skočiť na hlavný obsah

Pure Face

150 ml
35,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 35 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

Aqua, Decyl Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Panthenol, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Serine, Sodium Lactate, Sorbitol, TEA-Lactate, Urea, Sodium Chloride, Allantoin, Sodium Levulinate, Citric Acid, Lactic Acid /// Free from PEG's, parabenes, paraffines, mineral oiles, colorants, perfumes and animal raw materials!

Pure Face - 150ml

Hĺbkovo čistiaca a prípravná pena. Umožňuje lepšie vstrebávanie účinných látok na vodnej báze. Čistý luxus pre pokožku. Dokonalý čistiaci účinok bez toho, aby vysušoval pokožku. Jemná čistiaca pena, pozostávajúca zväčša z rastlinných tenzidov. Make-up a nečistoty sa dajú odstrániť jedným krokom, ľahko a šetrne k pleti.

Pokožka bude hladšia a vyrovnanejšia, a zároveň bude zabezpečená lepšia vstrebateľnosť kozmetických prípravkov. Používanie odličovacieho mlieka a tonika bude zbytočné. Znižuje tvorbu komedónov a zabraňuje tvorbe akné.

Vhodné: pre všetky typy pleti, aj pre citlivú pokožku

Aplikovanie a návrhy na použitie

Pred špeciálnymi ošetreniami v salóne napomáha vstrebávaniu účinných látok na báze vody.

Aj doma ju možno pokojne aplikovať každý deň, vďaka vysokej kvalite sa nenaruší rovnováha pleti ani pri dlhodobom používaní.

Návod na použitie: 

Na vlhkú ruku vytlačte malé množstvo čistiacej peny Pure Face a jemne vmasírujte do pokožky vrátene okolia očí. Potom tvár dôkladne očistíme. Poznámka: pena sa nesmie dostať do očí. Ak sa náhodnou dostane do očí, je potrebné dôkladné vypláchnutie očí tečúcou čistou vodou.

 

Dermatologicky testované.