Skočiť na hlavný obsah

Superkoncentráty

Kozmetické prípravky Anti-Ageing od Age Attraction s dotykom prírody

Účinky našich špeciálnych koncentrátov vychádzajú v ústrety neustále sa meniacim individuálnym potrebám pokožky, a to už od veku 25 rokov. Vďaka vysokej koncentrácii účinných látok v prípravkoch a vďaka lipo transportu dokážete ich používaním dosiahnuť jedinečné, neprehliadnuteľné výsledky tak pri profesionálnom, ako aj pri domácom ošetrení.

Každý prípravok je dermatologicky testovaný, má intenzívne účinky a predsa je šetrný k pokožke.

Age Attraction odmieta používanie pokožku dráždiacich a zaťažujúcich látok, ako sú napr. PEG-y, parabény, parafíny, vazelína, minerálne oleje, farbivá, vonné látky, či živočíšne suroviny. Preto je možné našimi kozmetickými prípravkami ošetrovať pleť čo najjemnejším spôsobom.

Koncentráty účinných látok - superkoncentráty

Sú to vysoko koncentrované účinné látky určené primárne k efektívnym mezoterapeutickým ošetreniam s okamžitými viditeľnými účinkami!

Efektívne mezoterapeutické ošetrenie so superkoncentrátmi = dlhodobý a silný Anti-Ageing účinok

Podstata dlhodobého Anti-Ageingu!

Posilňuje prirodzený priebeh obnovy pleti, spomaľuje proces jej starnutia, kyselina hyalurónová vypĺňa pokožku a prejavuje sa jej dlhodobým, intenzívnym vyhladením. Superkoncentráty so silnými peptídmi napomáhajú syntéze kolagénu, posilňujú, spevňujú tkanivá a zabezpečia okamžitý a dlhodobý liftingový účinok.  

Superkoncentráty, ako to aj ich názov naznačuje, sú  koncentráty s mimoriadne vysokým obsahom účinných zložiek. Môžu mať rôzne účely, ale jednu spoločnú vlastnosť majú určite, a tou je, že všetky boli vyvinuté pre dosiahnutie či udržanie hladkej pleti bez vrások. Niektoré sú používané na prevenciu, iné zasa pre viditeľné účinky pri existujúcich kozmetických problémoch – vrásky, liftingové problémy, ovisnutá pleť. Výsledným efektom je mladistvý vzhľad pokožky.