Skočiť na hlavný obsah

Niacinamid

5,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 5 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

Aqua, Niacinamide, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Caprylohydroxamic Acid, Citric Acid

Niacinamid - 2ml

Je to zvláštna ampulka so stupňujúcim účinkom – zlepšenie funkcie kožnej bariéry

Slúži na zníženie tvorby vrások, urýchľuje obnovu pokožky, vyrovnáva nerovnosti pigmentácie, zosvetľuje, zmierňuje zafarbenie červených fľakov, znižuje hyperpigmentácie. Je vynikajúci aj v boji proti nečistej pleti : znižuje tvorbu kožného mazu, upravuje celkový vzhľad nečistej pokožky (akné), a pomáha pri odstraňovaní príznakov mastnej pokožky.Klinické testy dokázali vysokú účinnosť Niacinamidu v boji proti viditeľným znakom starnutia pleti (nem. Med-Magazin).

Odporúčanie: Ku každému koktejlu sa odporúča primiešať 0,5 - 1 ml Niacinamidu, ale výborné je aj jeho samostatné použitie. 

Aplikovanie a návrhy na použitie

Inovatívne Age Attraction koncentráty v ampulkách sú vhodné: 

  1. Na importovanie účinných látok domácim a profesionálnym prístrojom
  2. S profesionálnymi, vysoko kvalitnými superkoncentrátmi Age Attraction sa dajú vykonávať vysokoúčinné Derma Rollerové a mezoterapeutické ošetrenia
  3. Superkoncentráty v ampulkách sú vhodným doplnkom masážnych krémov a kozmetických masiek. K hĺbkovohydratačným krémom Mystic Fruits a Youngenizer - 2 ml ampulka  -  pridáme dávku z 2-3 stlačení krému, ktoré pravidelne a dôkladne vmasírujeme do pleti.

Užitočné rady: 

  1. 2 ml koncentrátu v ampulke zmiešame s dávkou z 1 stlačenia kyseliny hyaulurónovej alebo s ktorýmkoľvek  superkoncentrátom, a s takto vytvorenou gélovou konzistenciou sa bude dať ľahšie pracovať, nakoľko sa neroztečie na pleti 
  2. Ampulky je možné zmiešať aj v striekačke – ako je to znázornené na videozázname – a môžu sa dávkovať priamo na pleť.
  3. Ampulky a superkoncentráty sa môžu použiť v akejkoľvek vzájomnej kombinácii – avšak zmes viacerých typov je zbytočná. Najúčinnejšie zmesi vieme vytvoriť pri nasledovnom dávkovaní: 1-2 ampulky a 1-2 stlačenia superkoncentrátu.
  4. Pred aplikáciou ampuliek a superkoncentrátov sa kvôli lepšej vstrebávateľnosti odporúča dôkladná príprava pleti. Navrhujeme pozrieť naše video „Predpokladom dokonalej absorpcie intenzívnych účinných látok do hlbších vrstiev je kvalitne a dôkladne očistená pokožka.” 

Všetky informácie a návod na použitie ampuliek sú dostupné pri profesionálnom popise produktov, ktorý je k dispozícii na stiahnutie.