Skočiť na hlavný obsah

Laserová mezoterápia

12 107,80 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 12 107 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Nie je na sklade

Tovar je dostupný iba pre profesionálnych registrovaných zákazníkov.

Laserová mezoterápia

Revolučné prístrojové ošetrenie pokožky a garantované výsledky!

Obsah balíka:

  • základný prístroj cielenej mezoterapie Meso Laser
  • hlavica na tvár /cielená mezoterapia/
  • hlavica Medical Laser
  • ochranné okuliare pre kozmetičku
  • ochranné okuliare pre zákazníčku
  • dezinfekčný prostriedok
  • propagačný materiál

Forma bezbolestného a neinvazívneho omladzovania pleti laserom je čoraz častejšie vyhľadávanou formou ošetrení v estetickej dermatológii. Prístroj MESO LASER je jediným predstaviteľom tohto druhu, nakoľko soft laser so svojím najväčším výkonom zvádza skutočný boj v procese starnutia, obzvlášť s veľkým dôrazom na vrásky, na zlepšenie syntézy kolagénu, na posilnenie tkanivového matrixu bohatého na kolagén a na naštartovanie jeho prirodzenej tvorby. Pre dosiahnutie maximálneho výsledku aplikuje prístroj naraz dve rôzne vlnové dĺžky laserového lúča, ktoré sa šíria fokusovaným kanálom.

Dvojitý účinok:

1. OKAMŽITÝ ÚČINOK – na povrchu pokožky

Vďaka extra silným 12 diódovým impulzom a laserovej energie je pokožka priepustnejšia, a tým sa umožní intenzívnejšie importovanie účinných látok do pokožky. Následkom tohto impulzu je pokožka schopná vo väčšej miere a v hlbšej vrstve zúročiť účinky vzácnych anti-ageing látok alebo účinných látok lekársko-kozmetických produktov určených na zníženie zápalového procesu pokožky.

2. ÚČINOK S DLHOTRVAJÚCIM EFEKTOM – v hlbších vrstvách tkanív pokožky

Vďaka účinkom laserovej stimulácie fibroblastových buniek nastane obnova buniek v hlbších vrstvách tkanív pokožky, nastane posilnenie tkanivového matrixu bohatého na kolagén, zvýši sa jej tvorba, ako aj tvorba retikulárnych a elastických vlákien, zvýši sa pružnosť pleti a zabezpečí sa efekt mladistvého vzhľadu.

Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku!