Skočiť na hlavný obsah

Purslane -Glutahione

2 ml
5,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 5 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, GLUTATHIONE, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, CAPRYLOHYDROXAMIC ACID

Purslane - Glutahione

Ampulka s detoxikačným a hydratačným účinkom

Intenzívna,  detoxikačná a hydratačná ampulka, s vysokým obsahom účinných látok.

Ampulka využívaná pri mezoterapiách na detoxikáciu pokožky. Pri prvých dvoch ošetreniach dochádza k vylúčeniu toxínov z pokožky. Intenzívne hydratuje a okrem toho zmierňuje starecké škvrny, zjednocuje farbu pokožky a zosvetľuje nerovnomerné pigmentácie. Výnimočne dobrý účinok sa dosahuje v spojení s Argirelinovou ampulkou. Purslane zohráva významnú úlohu pri ochrane buniek a v spomalení  procesu ich starnutia. Zároveň plní funkciu silného antioxidantu. 

Aplikovanie a návrhy na použitie

Inovatívne Age Attraction koncentráty v ampulkách sú vhodné: 

  1. Na importovanie účinných látok domácim a profesionálnym prístrojom
  2. S profesionálnymi, vysoko kvalitnými superkoncentrátmi Age Attraction sa dajú vykonávať vysokoúčinné Derma Rollerové a mezoterapeutické ošetrenia
  3. Superkoncentráty v ampulkách sú vhodným doplnkom masážnych krémov a kozmetických masiek. K hĺbkovohydratačným krémom Mystic Fruits a Youngenizer - 2 ml ampulka  -  pridáme dávku z 2-3 stlačení krému, ktoré pravidelne a dôkladne vmasírujeme do pleti.

Užitočné rady: 

  1. 2 ml koncentrátu v ampulke zmiešame s dávkou z 1 stlačenia kyseliny hyaulurónovej alebo s ktorýmkoľvek  superkoncentrátom, a s takto vytvorenou gélovou konzistenciou sa bude dať ľahšie pracovať, nakoľko sa neroztečie na pleti 
  2. Ampulky je možné zmiešať aj v striekačke – ako je to znázornené na videozázname – a môžu sa dávkovať priamo na pleť.
  3. Ampulky a superkoncentráty sa môžu použiť v akejkoľvek vzájomnej kombinácii – avšak zmes viacerých typov je zbytočná. Najúčinnejšie zmesi vieme vytvoriť pri nasledovnom dávkovaní: 1-2 ampulky a 1-2 stlačenia superkoncentrátu.
  4. Pred aplikáciou ampuliek a superkoncentrátov sa kvôli lepšej vstrebávateľnosti odporúča dôkladná príprava pleti. Navrhujeme pozrieť naše video „Predpokladom dokonalej absorpcie intenzívnych účinných látok do hlbších vrstiev je kvalitne a dôkladne očistená pokožka.” 

Všetky informácie a návod na použitie ampuliek sú dostupné pri profesionálnom popise produktov, ktorý je k dispozícii na stiahnutie.