Skočiť na hlavný obsah

Argireline 15% & Para Cresse 10%

2 ml
7,90 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 7 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

Aqua, Alcohol, Pentylene Glycol, Dimethyl Isosorbide, Acetyl Hexapeptide-8, Acmella Oleracea Extract, Glycerin, Caprylyl Glycol, Caprylohydroxamic Acid, Citric Acid

Argireline 15% & Para Cresse 10% - 2ml

Jedinečný koncentrát s okamžitým účinkom - na ošetrenie existujúcich vrások

Jedinečná kombinácia látok, s vhodným výberom účinných koncentrátov, určená na ošetrovanie vrások. Na očné okolie a vrásky okolo pier.

Táto ampulka minimalizuje existujúce vrásky a zároveň bráni vzniku nových. Deje sa tak preto, lebo pôsobí priamo na mechanizmus zodpovedný za tvorbu vrások. Prípravok je účinný aj v prípade výrazných vrások, ako napr. na čele, medzi obočím a v okolí očí. Dokázateľne minimalizuje aj vrásky okolo pier.

Okamžitý účinok!

Aplikovanie a návrhy na použitie

Inovatívne Age Attraction koncentráty v ampulkách sú vhodné: 

  1. Na importovanie účinných látok domácim a profesionálnym prístrojom
  2. S profesionálnymi, vysoko kvalitnými superkoncentrátmi Age Attraction sa dajú vykonávať vysokoúčinné Derma Rollerové a mezoterapeutické ošetrenia
  3. Superkoncentráty v ampulkách sú vhodným doplnkom masážnych krémov a kozmetických masiek. K hĺbkovohydratačným krémom Mystic Fruits a Youngenizer - 2 ml ampulka  -  pridáme dávku z 2-3 stlačení krému, ktoré pravidelne a dôkladne vmasírujeme do pleti.

Užitočné rady: 

  1. 2 ml koncentrátu v ampulke zmiešame s dávkou z 1 stlačenia kyseliny hyaulurónovej alebo s ktorýmkoľvek  superkoncentrátom, a s takto vytvorenou gélovou konzistenciou sa bude dať ľahšie pracovať, nakoľko sa neroztečie na pleti 
  2. Ampulky je možné zmiešať aj v striekačke – ako je to znázornené na videozázname – a môžu sa dávkovať priamo na pleť.
  3. Ampulky a superkoncentráty sa môžu použiť v akejkoľvek vzájomnej kombinácii – avšak zmes viacerých typov je zbytočná. Najúčinnejšie zmesi vieme vytvoriť pri nasledovnom dávkovaní: 1-2 ampulky a 1-2 stlačenia superkoncentrátu.
  4. Pred aplikáciou ampuliek a superkoncentrátov sa kvôli lepšej vstrebávateľnosti odporúča dôkladná príprava pleti. Navrhujeme pozrieť naše video „Predpokladom dokonalej absorpcie intenzívnych účinných látok do hlbších vrstiev je kvalitne a dôkladne očistená pokožka.” 

Všetky informácie a návod na použitie ampuliek sú dostupné pri profesionálnom popise produktov, ktorý je k dispozícii na stiahnutie.