Skočiť na hlavný obsah

Derma Roller 1mm

1 ks

Tovar je dostupný iba pre profesionálnych registrovaných zákazníkov.

Derma Roller 1mm

Povrch Derma Rollera tvoria stovky veľmi tenkých mikroihiel. Procedúry vykonávané týmto špeciálnym valčekom a apulkami či superkoncentrátmi Age Attraction sú mimoriadne účinné proti viacerým veľmi rušivým estetickým problémom.

Používaním rollera sa na pokožke vytvoria tzv. mikrojazvy, ktoré vynútia reakciu imunitného systému, a týmto podporujú proces hojenia pokožky. Je to automatický proces hojenia jazvy, čoho podstatou je, že fibroblasty nachádzajúce sa v koži začnú produkovať látky, z ktorých sa skladá naša pokožka, aby zahojili vzniknuté mikrojazvy a jedným zo sprievodných javov bude aj značné zvýšenie tvorby kolagénu.

Vďaka používaniu rollera sa účinné koktejly aplikované počas kúry dostávajú omnoho hlbšie, takže pokožka bude každým dňom krajšia.

Procedúru s derma rollerom sa oplatí absolvovať ako kúru, v ideálnom prípade v kozmetickom salóne alebo v súkromnej dermatologickej ambulancii.

Vďaka fibroblastom a cca. 8 týždňovej kúre sa pokožka, rohovitá vrstva kože, stáva pevnejšou a pružnejšou. Výsledkom je, že sa zmenšujú povrchové vrásky, sťahujú sa rozšírené póry, zjemňujú sa strie a jazvy sa zahoja. Príznaky akné budú výrazne slabšie, alebo môžu aj úplne zmiznúť.

Derma roller je možné používať po celom tele, je to skrášľovací proces pre obnovu, regeneráciu a spevnenie pokožky. 

Aplikovanie a návrhy na použitie

Opis a postup ošetrenia, opis rollera a dezinfekčných krokov súvisiacich s jeho používaním si môžete stiahnuť z ponuky Návody.  

Používanie rollera odporúčame výlučne odborníkom!
Používanie rollera v domácom prostredí nie je bezpečné!
Neodporúča sa používať v domácich podmienkach!