Skočiť na hlavný obsah

Vitamin B - Komplex

2 ml
5,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 5 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

Aqua, Pentylene Glycol, Niacinamide, Aqua, Thiamine HCL, Pyridoxine HCL, Glycerin, Maltodextrin, Riboflavin, Biotin, Cyanocobalamin, Caprylyl Glycol, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Caprylohydroxamic Acid, Citric Acid

Vitamin B - Komplex

Regeneračná ampulka – na ošetrenie akné, rosacei a pupienkov

Ampulka B vitamínu - B1, B6, B7, B2, B3 a B12

Ampulka, ktorá aktívne napomáha a stimuluje regeneráciu buniek. Urýchlením syntézy lipidov zvyšuje ich prirodzenú obranyschopnosť a znižuje tvorbu vrások. Je vhodná na zmiernenie príznakov seborey, na ošetrenie suchej a exematickej pokožky, ako aj proti vypadávaniu vlasov.

Aplikovanie a návrhy na použitie

Inovatívne Age Attraction koncentráty v ampulkách sú vhodné: 

  1. Na importovanie účinných látok domácim a profesionálnym prístrojom
  2. S profesionálnymi, vysoko kvalitnými superkoncentrátmi Age Attraction sa dajú vykonávať vysokoúčinné Derma Rollerové a mezoterapeutické ošetrenia
  3. Superkoncentráty v ampulkách sú vhodným doplnkom masážnych krémov a kozmetických masiek. K hĺbkovohydratačným krémom Mystic Fruits a Youngenizer - 2 ml ampulka  -  pridáme dávku z 2-3 stlačení krému, ktoré pravidelne a dôkladne vmasírujeme do pleti.

Užitočné rady: 

  1. 2 ml koncentrátu v ampulke zmiešame s dávkou z 1 stlačenia kyseliny hyaulurónovej alebo s ktorýmkoľvek  superkoncentrátom, a s takto vytvorenou gélovou konzistenciou sa bude dať ľahšie pracovať, nakoľko sa neroztečie na pleti 
  2. Ampulky je možné zmiešať aj v striekačke – ako je to znázornené na videozázname – a môžu sa dávkovať priamo na pleť.
  3. Ampulky a superkoncentráty sa môžu použiť v akejkoľvek vzájomnej kombinácii – avšak zmes viacerých typov je zbytočná. Najúčinnejšie zmesi vieme vytvoriť pri nasledovnom dávkovaní: 1-2 ampulky a 1-2 stlačenia superkoncentrátu.
  4. Pred aplikáciou ampuliek a superkoncentrátov sa kvôli lepšej vstrebávateľnosti odporúča dôkladná príprava pleti. Navrhujeme pozrieť naše video „Predpokladom dokonalej absorpcie intenzívnych účinných látok do hlbších vrstiev je kvalitne a dôkladne očistená pokožka.” 

Všetky informácie a návod na použitie ampuliek sú dostupné pri profesionálnom popise produktov, ktorý je k dispozícii na stiahnutie.