Skočiť na hlavný obsah

Shining Star

30 ml
59,90 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 59 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

Niacinamid  (vitamín B3): zosvetľuje a upravuje farbu pleti , má protizápalový a hojivý účinok, redukuje vrásky  
Zinok:  ukľudňujúci účinok
Urea:  hydratačný účinok

NEOBSAHUJE ŠKODLIVÉ LÁTKY A CHEMIKÁLIE: prípravky Age Attraction sú vyrábané bez akýchkoľvek pokožku zaťažujúcich a škodlivých látok, ako napr. PEG, parabény, parafiny, vazeliny, sú bez umelých farbív, parfumácie, syntetických látok a zvieracích surovín. Dermatologicky testované. 

Shining Star - 30ml

Transdermálny koncentrát s  niacinamidom
Koncentrát na žiarivú a jednotnú farbu pleti. Vďaka vysokému obsahu, 12%-ému  niacinamidu je pokladaný za revolučnú novinku.

SHINING STAR je intenzívne pleťové sérum s obsahom 12 % Niacinamid-u (vitamínu B3 ) a zinku. Podporuje regeneráciu pokožky, zjemňuje a znižuje vrásky, farebne zjednocuje pokožku, zosvetľuje pigmentové fľaky, čistí a sťahuje póry. Vitamín B3 patrí so svojím   anti-ageing účinkom medzi najvýznamnejšiu zložku, čo dokazujú aj in vivo vedecké testy. Táto “perfektná látka" sa už po dlhú dobu využíva v profesionálnej kozmetike. V použití s ostatným prípravkami obsahujúcimi niacinamid (Pure Face, Ampulka Niacinamid , Diamond Dream Luxury Cream) je možné domácim ošetrením dosiahnuť neuveriteľné výsledky. Výnimočnosť účinnej formuly niacinamidu je, že naraz rieši viaceré problémové partie. Popri intenzívnom anti-aging účinku znižuje hyperpigmentáciu kože , zosvetľuje ju a reguluje tvorbu kožného mazu.

Aplikovanie a návrhy na použitie

Ráno a/alebo večer aplikovať na očistenú tvár. Pre dosiahnutie maximálneho výsledku sa odporúča kombinovať s prípravkami  Youngernizer,  Diamond Dream alebo a Mystic Fruits.