Skočiť na hlavný obsah

Pure Peptides

5 ml
15,90 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 15 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

Aqua, Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Pentylene Glycol, Acmella Oleracea Extract, Sodium Hyaluronate, Chondrus Crispus, Palmitoyl Tripeptide-5, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-38, Hidroxipropyl Cyclodextrin, Xanthan gum, Caprylyl Glycol, Caprylohydroxamic Acid, Citric Acid

Pure Peptides - 5ml

Koncentrát s vysokým obsahom peptidov – PURE peptidy -  V.I.P. ošetrenie

Na zrelú alebo rýchlo starnúcu pokožku.

K lifingu, spevneniu, zhutneniu  a nadvihnutiu ochabnutej pleti. 

TRIPLEX HYALURON (Hyaluron3) – podobne ako pri základnom koncentráte,  je aj PURE peptid takou novinkou, pomocou ktorej dostala laserová mezoterapia nový zmysel.  

Pomocou kyseliny hyalurónovej sa mohli doteraz vykonávať iba také ošetrenia, pri ktorých sa hyalurón dopĺňal a dosahoval dobrý výsledok.
Vďaka vynikajúcemu vývoju sa PURE peptidy stali takou senzačnou novinkou, pomocou ktorých sa ich zavedením do mezoterapeutických ošetrení, tzv. extra službou, dajú dosiahnuť veľmi viditeľné výsledky liftingových ošetrení, ako aj spevnenia a zhutnenia pleti.V skutočnosti nie je dôvod ani na reklamáciu ohľadom účinku laserovej mezoterapie, ale môžeme  povedať, že oproti doterajšiemu výsledku sa dá vhodnou kombináciou  týchto dvoch ošetrení  dosiahnuť oveľa viditeľnejší výsledok. 

Aplikovanie a návrhy na použitie

- hocikedy počas celého roka

Iné varianty