Skočiť na hlavný obsah

Hyaluron 3

5 ml
19,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 19 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

AQUA, SODIUM HYALURONATE, SACCHARIDE ISOMERATE, GLYCERIN, PANTHENOL, PALMITOYL TRIPEPTIDE-5, CAPRYLYL GLYCOL, CAPRYLOHYDROXAMIC ACID, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID /// Free from PEG's, parabenes, paraffines, mineral oiles, colorants, perfumes and animal raw materials!

Hyaluron 3 - 5ml

Prípravok s kyselinou hyaulurónovou odporúčame vyslovene na domáce použitie, keďže nevyžaduje prístrojové zapracovanie.

Hyaluron 3 je nový koncentrát kyseliny hyalurónovej, ktorý uvoľňuje svoj vysokohydratačný účinok v optimálnej koncentrácii, s hyalurónovým komplexom. V horných vrstvách pokožky pôsobí hydratačným a stimulačným účinkom, kým v hlbších vrstvách sa integruje do stavby pokožky. Vyznačuje sa intenzívnym napínacím účinkom.

Vzácny Hyalurón 3-komplex (Sodium Hyaluronate) obsahuje nesmierne vysoký obsah mikromolekúl hyalurónu. Tieto vzácne hyalurónové mikromolekuly sa dokážu vstrebať aj do hlbších vrstiev pokožky, stanú sa súčasťou buniek, posilňujú spoje medzi bunkami, čím znižujú hĺbku už existujúcich vrások.

Kvalitu hyalurónu používaného firmou Age Attraction zaručuje jeho pôvod z biologických prameňov, neobsahuje živočíšne suroviny a nie je to geneticky modifikovaný hyalurón (non-GMO).

Aplikovanie a návrhy na použitie

Na doplnenie obsahu kyseliny hyalurónovej. Pri domácom ošetrení sa odporúča používať spolu s hydratačnými koncentrátmi Mystic Fruits alebo Youngernizer. Bodovo nanesieme na pleť dávku z jedného stlačenia prípravku a vmasírujeme do pleti s niektorým hĺbkovo hydratačným koncentrátom.

Vynikajúco dopĺňa ošetrenia Dermarollerom a všetky druhy laserovej mezoterapie. Aplikácia je možná hneď po ošetrení, ale aj medzi ošetreniami, resp. aj po ukončení ošetrovacej kúry výborne poslúži ako zdroj kyseliny hyalurónovej pre pokožku.

Vhodný na každý typ pokožky, najmä na suchú , ale smelo sa môže používať aj na citlivú pleť.

Iné varianty