Skočiť na hlavný obsah

Vitamín C Elixír

15 ml
53,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 53 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

Aqua, Glycerin, Ethyl Ascorbic Acid, Saccharide Isomerate, Palmitoyl Tripeptide-5, Acetyl Hexapeptide-8, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Lecithin, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Caprylohydroxamic Acid, Citric Acid

Obsah zloženia je bez konzervačných  a vonných látok. 

Vitamín C Elixír - 15ml

ELIXÍR VITAMÍNU C je náš High-Light, naša najnovšia, špičková novinka, ktorá predstavuje  skutočnú zbraň v boji proti starnutiu pokožky a udržaniu mladistvej žiarivej pleti.  

VITAMIN C YOUTHING ELIXÍR je momentálne na trhu kozmetiky asi najviac vysokoncentrované sérum s vysokou dávkou vitamínu C, jablčnými kmeňovými bunkami a účinnou protivráskovou látkou Argirelinom.

Tento  super elixír obsahuje vitamín C, jablčné kmeňové bunky a Argirelin vždy vo vysokej koncentrácii, aby sa dosiahlo dôrazné napnutie pokožky a efektívna tvorba kolagénu,  t.j.  zreteľné „vyživenie” pokožky, aby bola pokožka dostatočne vyživená. Vitamín C vo vysokej dávke, v novej a veľmi stabilnej forme podporuje tvorbu kolagénu a stará sa o zdravý svieži vzhľad pleti. 

Jablčné kmeňové bunky podporujú dlhovekosť, životnosť kmeňových buniek pokožky a pomáhajú zachovávať jej vitalitu a tým povzbudzovať a aktivovať ich novotvorbu pre dosiahnutie mladistvého  a žiarivého  zovňajšku. 

Výkonová sila peptidov  (Acetyl Hexapeptide-8 a Palmitoyl Tripeptide-5) podporuje kolagénovú syntézu, aby sa dosiahla trvalá obnova pleti. 

Aplikovanie a návrhy na použitie

Zmiešajte malé množstvo tohto vynikajúceho elixíru,  ideálne v kombinácii s Hyaluron 3 alebo s niektorým naším iným sérom a rozdeľte tento mix rovnomerne na tvár.  Elixír je možné aplikovať aj samostatne.  Môže sa použiť formou kúry alebo je vhodné aj na trvalé používanie. 

Ideálna  dvojica: Hyaluron 3 a Youthing Elixír – neporaziteľná dvojica v boji proti starnutiu pokožky.