Skočiť na hlavný obsah

Liftingový elixír

15 ml
53,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 53 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, METHYLSILANOL MANNURONATE, METHYLPROPANEDIOL, DIMETHYL MEA, GLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, CAPRYLOHYDROXAMIC ACID, CITRIC ACID

Liftingový elixír - 15ml

Liftingový elixír

ELIXÍR - ORGANICKÉ SILÍCIUM A DMAE  – SKUTOČNÝ ZÁZRAK NA SPEVNENIE PLETI

Receptúra liftingového elixíru  obsahujúca organické silícium & DMAE bola vyvinutá na báze našich mezoterapeutických ampuliek. Aktívne organické silícium & DMAE obsiahnuté vo vnútri koncentrátu sú veľmi efektívne pre lifting pleti, ako aj účinné v boji proti starnutiu. Komplex týchto zložiek pleť evidentne vyhladzuje, spevňuje a taktiež účinne pôsobí proti voľným radikálom.

Organické silícium & DMAE je silne koncentrovaný roztok, ktorý prináša okamžitý výsledok v boji proti vráskam a pri ošetreniach na spevnenie pleti. 

Organické silícium – zosilňuje tkanivo, reštrukturalizuje pleť a jej vzhľad.

DMAE – vitamín B-cholín analogon podporuje elastín a kolagénové vlákna, pričom zaisťujú pleti jej dokonalú hydratáciu. Ako  prípravok endogénneho charakteru je veľmi dobre tolerovaný.   Mimoriadne dobre zosilňuje spojivové tkanivo, bojuje proti ochabnutiu pleti a pomáha jej vrátiť pevnosť a pružnosť.  DMAE chráni aj pred  škodlivými účinkami voľných radikálov.

DMAE (2-dimetilaminoetanol) má spevňujúci účinok a pôsobí proti vráskam. Bojuje proti príznakom starnutia, proti strate elasticity, spevňuje pleť a po jej použití sa stáva pleť pružnejšou, živšou a žiarivejšou.

Zloženie prípravku je obohatené aj o fosfolipidy, ktoré chránia a zosilňujú bariérovú funkciu kože a zároveň napomáhajú účinným zložkám sa importovať do potrebných zón. 

Aplikovanie a návrhy na použitie

Po dôkladnom vyčistení tváre ráno aj večer nanesieme elixír pipetou do dlane a potom ho ľahkým klopkaním prstami zapracujeme do pleti.  Na záver odporúčame použiť niektorý z našich sér alebo krémov. 

Pre koho je tento elixír určený?
Elixír je veľmi dobre znášaný, takže sa odporúča pre každý typ pleti. Elixír je na dlhodobé používanie pre všetkých, ktorí si prajú pevnú pokožku. Čím dlhšie sa bude elixír používať, tým pevnejšia bude pokožka. Tento komplex sa odporúča nielen na tvár, ale aj na iné partie tela, ako sú ramená, brušné partie alebo stehná.