Skočiť na hlavný obsah

Elixír Purslane

15 ml
53,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 53 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

AQUA, PENTYLENE GLYCOL, LACTOBACILLUS/PORTULACA OLERACEA FERMENT EXTRACT, GLYCERIN, METHYLPROPANEDIOL, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, LACTOBACILLUS, COCOS NUCIFERA FRUIT EXTRACT, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID

Elixír Purslane - 15ml

Elixír Purslane (Portulaka) - fermentovaný elixír! 

V Nemecku dosiahol elixír Purslane značné úspechy vďaka svojmu rastlinnému zloženiu a vďaka vysokému obsahu glutatiónu. Elixír z výťažku portulaky (Portulaca oleracea) bráni procesu starnutia, má vysoký obsah antioxidantov, regeneračné účinky a chráni pokožku. Táto vzácna liečivá rastlina obsahuje vysoké množstvo vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov, omega-3 kyselín a antioxidantov:

Vitamíny A-, B1-, B2-, C-, E, Niacín a Flavonoidy Beta-karotén , Alkaloidy Kalcium, Železo,  Magnézium a Nátrium.

Portulaka obsahuje 80% glutatiónu, kráľa aminokyselín.

Tento mix vyživuje pokožku zvnútra smerom von, posilňuje ju a zároveň chráni pred škodlivým vplyvom prostredia. V prípade jej použitia pri V.I.P. Meso Laserových  Pure Peptidových ošetreniach sa niekoľkonásobne znásobuje výsledok kozmetických ošetrení a kúr.

Čím je účinok elixíru Purslane taký výnimočný?

Tým, že liečivá rastlina Portulaka je oveľa bohatšia na obsah antioxidantov ako iné rastliny. Ďalej je to obsah vitamínov, flavonoidov, alkaloidov a glutatiónu, ktorých komplex sa postará o to, aby voľné radikály nemohli útočiť na tkanivo pleti a bunky boli chránené pred predčasným starnutím. Okrem toho je táto rastlina bohatá na omega-3 kyseliny a mnohé iné výživné látky, ktoré posilňujú  imunitu pokožky, zvyšujú jej odolnosť a prispievajú k dobrej cirkulácii krvi.

Má antiseptické účinky a tým bráni rôznym infekciám, prípadne napomáha správnej rovnováhe mikroorganizmov pleti (napr. u baktérií a plesní). Je vhodná predovšetkým na citlivú pokožku, na akné a hyperpigmentáciu. Môže sa použiť vo forme kúr pri riešení problémov pri Meso Laserových fokusovaných elektroporačných ošetreniach.

V Purslane elixíre sú obsiahnuté minerálne látky, ktoré zaručujú správnu cirkuláciu krvi a správne zásobovanie kyslíka, podporujú látkovú výmenu a rýchlu regeneráciu buniek. Vďaka vysokému obsahu glutatiónu sa v tejto rastline predlžuje životaschopnosť fibroblastov na molekulárnej úrovni, pomáha produkcii kolagénových vlákien, čo viditeľne spevňuje zrelú pleť.  Popritom viaže naukladané škodliviny v bunkách, ktoré sa tak ľahšie odvádzajú.

Celkovo má elixír Purslane rôznorodé účinky: predchádza poškodeniu pokožky a chráni vrásky pred vplyvom vonkajšieho prostredia. Chráni pred infekciami a zápalmi, regeneruje a napomáha hojeniu povrchových rán kože.

Zaraďte tento elixír do programu  Meso Laserových ošetrení a do V.I.P. Pure Peptidových kúr a dosiahnite tak väčší účinok ošetrení už pri prvom jeho použití!

Komu je odporúčaný elixír Purslane?

Elixír bol vyvinutý tak, aby pri každom type pokožky zúročil tú svoju vlastnosť, ktorá je práve potrebná na dosiahnutie zdravého a harmonického vzhľadu pleti.

Jeho účinok vďačí  dôsledne vyberanému zloženiu, ktoré v synergii na rôznych úrovniach  podporujú regeneračnú schopnosť pleti.  Glycerín (rastlinný – z repky) pokožku silne hydratuje, zvyšuje jej pružnosť a odstraňuje škodlivé látky. Výťažok z kokosového orecha dodáva pleti mastné kyseliny, podobné prirodzeným lipidom ľudskej pokožky. Do pokožky vstrebané vzácne aminokyseliny majú zhutňujúci účinok, udržiavajú jej prirodzenú rovnováhu, pôsobia proti jej vysúšaniu a  ochabnutiu.  Pravidelným ošetrením pomocou Meso Laser fokusovanej elektroporácie vo forme kúry je elixír Purslane schopný oživiť aj tú najnáročnejšiu pokožku, prispieva k jej vyhladeniu. 

Aplikovanie a návrhy na použitie

Použitie je predovšetkým vhodné pre zrelú, suchú pleť. Vďaka regeneračným a revitalizujúcim vlastnostiam je ideálna aj pre mladšiu pokožku,  zabraňuje jej predčasnému starnutiu. Intenzívne pleť vyživuje a vďaka jeho antiseptickým vlastnostiam je vhodný na akné, zapálenú pokožku a pigmentové škrny.