Skočiť na hlavný obsah

Wonder Pearls

7 g
Wonder Pearls Nr.5 - Na tmavú pleť
45,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 45 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

CI 77891, Mica, Calzium, Aluminium Borosilicate, Silica, Silver Oxide, Zinc Oxide, CI 77492, Magnesiumstearate, CI 77491, CI 77499

Wonder Pearls - 7g, Wonder Pearls Nr.5 - Na tmavú pleť

Na tmavú pleť. Perlový púder s opticky omladzujúcim účinkom. Wonder Pearls Youthing Minerals je zázračná perla s omladzujúcimi minerálmi. Jej výnimočnosť sa premietla do aplikácie perlového púdru. Výrobok obsahuje nielen 20 životne dôležitých aminokyselín, ale dodá pleti celkom jedinečnú žiarivosť. Wonder Pearls je unikátnym prípravkom, ktorý sa neusádza vo vráskach a neupcháva póry. Zabezpečí celodenný hladký, zamatový vzhľad pokožky. Má výnimočnú kryciu schopnosť a je aplikovateľný na všetky typy pleti, pre všetky vekové kategórie.

Vieš, že…?

Podstata prirodzenosti perlového púdru Wonder Pearls spočíva aj v tom, že v sebe harmonicky spája šetrnosť k pokožke a zároveň vytvára prirodzenú bariéru proti škodlivému UV žiareniu. Počas používania opticky znižuje počet jemných vrások, vyrovnáva pigmentáciu pokožky, vytvára krásnu homogénny vzhľad pleti po celý deň.

Plnohodnotné stopové prvky v prášku ako zinok, selén, lítium, fosfor, jód, železo a horčík podporujú regeneračnú schopnosť buniek a posilňujú prirodzený proces obnovy pleti.

TAJOMSTVO

Tajomstvo skutočnej hodnoty Wonder Pearls sa skrýva vo využívaní jedinečnej nemeckej kozmetickej technológie. Prirodzenú silu minerálov využívame špeciálnym výnimočným spôsobom, vďaka čomu sa nami vymiešaná farba prispôsobuje indexu lomu pleti. Púder Wonder Pearls opakuje prirodzený lom svetla na Tvojej pleti, je vhodný pre všetky typy pokožky.

Pravý perlový prášok

Výnimočnosť púdru Wonder Pearls sa prejavuje používaním ozajstného perlového prášku, lebo perlový prášok v čistom stave priamo z prírody pomáha pleti spomaliť priebeh prirodzeného procesu starnutia, zachováva mladistvý vzhľad a šmrnc. Čistý perlový prášok nielen vyzdvihuje krásu pleti, ale ako vysokokvalitná surovina má aj vyživujúci, chrániaci anti-aging účinok. V Japonsku, v krajine korálikov, sa perly úspešne využívajú v prevencii proti vráskam.

Aplikovanie a návrhy na použitie

Dôkladne si očisti pleť a ak je to potrebné, použi ľahký, rýchlo sa vstrebávajúci hydratačný krém (napr. Mystic Fruits) alebo superkoncentrát (napr. Youth Wonder). O niekoľko minút jemne ponor kabuki štetec - určený pre perlový púder - do púdru a oklepaním z neho odstráň prebytok. Pomocou štetca si krúživými pohybmi nanes púder rovnomerne na tvár. Tajomstvo dokonalého nanášania: aplikovať viackrát málo a vždy rozpracovať malé zrnká na pleti.