Skočiť na hlavný obsah

Secret Smoothing Concentrate - Body gel

5 ml
2,90 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 2 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

Aqua, Isoamyl Laurate, Glycerin, Dimethyl Isosorbide, Caffeine, Caprylic/Capric Triglyceride, Trimethylcyclohexyl Butylcarbamate, Paullinia Cupana Seed Extract, Carnitine, Cysteic Acid, Pantetheine Sulfonate, Arginine, Sucrose Stearate, Maltodextrin, Caprylyl Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Microcrystalline Cellulose, Caprylohydroxamic Acid, Parfum**, Citral**, Linalool**, Coumarin**, Limonene**

Secret Smoothing Concentrate - Body gel - 5ml

Prípravok na formovanie tela, superkoncentrát na ošetrenie celulitídy s extra rýchlym napínacím účinkom - na domáce použitie. Balené vo fľaške s dávkovačom. Bez potreby prístrojového importovania. Vďaka svojej revitalizujúcej a mimoriadne vysokokoncentrovanej vyživujúcej vlastnosti významne prispieva k zníženiu viditeľných známok celulitídy a k formovaniu postavy. Jedinečná kombinácia starostlivo zostavených účinných látok posilňuje štruktúru pleti a pružnosť pokožky.

Secret smoothing concentrate je gél, ktorý sa vpije do pokožky v priebehu niekoľkých sekúnd a urobí ju vláčnou, pružnou a zamatovo hebkou.

Účinky:
SECRET SMOOTHING CONCENTRATE obsahuje inovatívne anticelulitídové zložky, doplnené o dva ďalšie patentované komplexy účinných látok, ktorých účinky sú aj klinicky dokázané. Komplex týchto účinných látok znižuje tvorbu nových tukových buniek a zároveň  podporuje lipolýzu, ktorá sa podieľa na zrýchlení procesu  spaľovania už existujúcich tukových zásob. Tento proces má za následok odstránenie viditeľných známok celulitídy. Obsiahnutý komplex účinných látok pritom robí pleť pružnou a pevnou, čo je neoddeliteľnou súčasťou odbúravania tuku v pokožke.

Prípravok nie je termoaktívny, preto sa hodí na ošetrenie celého tela. 

Aplikovanie a návrhy na použitie

(500 ml) Prevedenie určené na ošetrenia v salóne, kde sa odporúča:

- na ultrazvukové ošetrenia
- k vákuovej lipolytickej masáži
- na odbúravanie tuku masážou
- k akejkoľvek masáži tela 

(250 ml)  Určené na domáce ošetrenia: 

- ako preventívne ošetrenie – po večernej očiste
- namiesto telového mlieka, nakoľko ošetruje a dokonca aj spevňuje pokožku
- na spevnenie a ošetrenie krku, dekoltu a pŕs – nakoľko pekne zhutní aj tenkú, citlivú pleť týchto partií
- všetky prípravky sú vhodné aj na domáce prístrojové ošetrenie kritických oblastí (akými sú stehná, zadok, brucho, chrbát, boky, ramená)

Návrh na aplikáciu: 

 V súvislosti s telovým ošetrením: V záujme dosiahnutia ešte intenzívnejších výsledkov sa odporúča pokožku vopred ošetriť 12%-ným Beta Hydroxy peelingom.

Beta Hydroxy 12% peeling nanesieme v tenkej vrstve na oblasť, ktorú chceme ošetriť a necháme ju účinkovať 8-10 minút. Následne pretrieme pokožku vlhkým vatovým tampónom a začneme aplikovať Secret Smoothing koncentrát, ktorý môžeme podľa voľby aj dôkladne vmasírovať. V prípade masáže a vákuových procedúr sa môže koncentrát Secret Smoothing miešať s akýmkoľvek prírodným masážnym olejom, ak si želáme, aby mal olejnatejšiu konzistenciu.