Skočiť na hlavný obsah

Mystic Lashes

1 ks
45,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 45 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Posledné kusy
Výpredaj
Mystic Lashes - 1ks

Nádherné, dlhé mihalnice – prirodzeným spôsobom!

Nová, inovatívna forma.  Bez parabénu a vonných zložiek! 

Očarujúci a nádherný pohľad nie je iba snom: profesionálna kozmetická značka  Age Attraction vytvorila dve nové jedinečné séra, ktoré zabepečia prirodzený a rýchly rast mihalníc. Vďaka inovatívnym zložkám budú tieto prirodzene dhlšie a hustejšie. Môže sa používať aj pri nosení umelých mihalníc.

Mystic Lashes – jemná prirodzenosť

Sérum môžu používať aj osoby s citlivou pokožkou, ako aj nositelia očných šošoviek. Je maximálne bezpečný. Rast mihalníc si vyžaduje síce dlhšiu dobu, avšak pravidelným používaním sa dosiahne nádherný výsledok. 

Nádherné, prirodzené mihalnice a očarujúce vyžarovanie

Séra Mystic Lashes pravidelne vyživujú mihalnice takými vzácnymi látkami, ktoré podporujú zdravý a prirodzený rast mihalníc. Dlhé, silné a husté mihalnice zvýraznia oči a dodajú im zvláštny lesk. Žiarivé oči aj vo všedné dni!*  Výskumy zaoberajúce sa správaním ľudí dokazujú, že po absolvovaní kúry Mystic Lashes sa testované osoby vďaka novým prirodzene krásnym mihalniciam cítili príťažlivejšie a  sebavedomejšie. Účinok séra závisí od typu osoby. Skúsenosti dokazujú, že u niektorých osôb sa dosiahne až taký výsledok, že mihalnice sú schopné narásť do dĺžky siahajúcej k obočiam. Naopak, sú aj opačné prípady, kedy rast mihalnic je minimálny.  Keďže nie sme  všetci rovnakí a nato, aby sa dostavil prvý viditeľný výsledok so želaným účinokom, potrebujeme čas. Prirodzený cyklus rastu mihalníc je oveľa pomalší ako rast vlasov, na dosiahnutie očakávaného a viditeľného výsledku je potrebná min. 6 týždňová kúra a pravidelná aplikácia.

Aplikovanie a návrhy na použitie

Ako aplikovať sérum?

Aby sa účinné látky vedeli maximálne vstrebať, je nevyhnutné, aby mihalnice neboli mastné, ale čisté a suché. Po dôkladnom a úplnom odlíčení sa odporúča večer jednoducho naniesť sérum ku koreňom horných mihalníc, ako pri zvýraznení očnej linky kontúrovanou ceruzkou. (na odlíčenie sa odporúča prípravok: Pure Face micelárna voda na odlíčenie s obsahom niacinamidu)

Ako často aplikovať sérum?

Minimálne 6 týždňov, denne 2 x, postačí malé množstvo. Keď už mihalnice dosiahli požadovanú dĺžku, odporúčame aplikovať sérum ob deň, kým sa nedosiahne očakávaný výsledok. 

Ako dlho aplikovať sérum?

Keďže prirodzený rastový cyklus mihalníc je taký, že vypadávajú a následne vyrastajú nové a my si chceme udržať už dosiahnutý efekt, je dôležité, aby sme kúru opätovne opakovali a tým podporili ďalší rast nových mihalníc.