Skočiť na hlavný obsah

Bio Oil: Spa Relax

100 ml
47,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 47 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Bio Oil: Spa Relax - 100ml

BIO ošetrujúci pleťový olej s levanduľou

Tento náš skrášľovací kozmetický zázrak prichádza teraz v novej limitovanej edícii na tvár. Bio pleťový olej so zložkou z levandule predstavuje luxus v tej najčistejšej prírodnej forme, ktorý pleť nielen ošetruje, ale má za úlohu ulahodiť aj vašej duši a polichotiť vašej tvári. Aby sme ním uspokojili potreby našich zákazníkov, ako sú túžba po oddychu, regenerácii a jedinečnej starostlivosti. Pleťové oleje sa tešia čoraz väčšiemu záujmu a mimoriadnej obľube, a to z oprávnených dôvodov.

Pretože bio-tvárové oleje predstavujú pravé luxusné elixíry, ktoré pleť revitalizujú, poskytujú jej trvalú starostlivosť a napomáhajú jej žiarivému vzhľadu. Náš pleťový olej je vhodnou náhradou za niektoré konvenčné kozmetické prípravky, nakoľko obsahuje zmes čistých bio výťažkov s priaznivými účinkami na pleť. So svojou exkluzívnou konzistenciou sa stará o pleť tak, aby tá bola schopná opäť dýchať. Dokáže pleť zregenerovať na mimoriadne dlhé obdobie.

Podarilo sa nám vytvoriť taký pleťový bio-olej, ktorého výsledkom je skutočné majstrovské dielo. Chceme ním osloviť tie ženy a tých mužov, ktorí si nechcú nechať ujsť tichý luxus výnimočnej starostlivosti o tváre, a to za žiadnych okolností.

Vzácny a za studena lisovaný prírodný jojobový olej, čistý extrakt z avokáda, mošusu, levandule, slnečnice, nechtíka, šalvie a  rozmarínu majú upokojujúci a regenerujúci účinok. Kompozícia vôní z extraktov v spojení s olejom sa prihovárajú obzvlášť svojím láskyplným spôsobom a prirodzeným zmyslom.

Aplikovanie a návrhy na použitie

Do navlhčenej dlane nalejeme 5–10 kvapiek oleja a následne jemnými pohybmi zľahka pomasírujeme povrch pokožky.

Vďaka kvalitným ingredienciám a výrobe bez chemických látok dráždiacich pokožku je vhodný pre dôkladné ošetrenie citlivej pokožky bruška a poprsia aj počas tehotenstva. Pravidelným používaním už v ranom štádiu tehotenstva sa pokožka stáva pružnejšou, čím sa výrazne znižuje pravdepodobnosť vzniku strií a rýchlo pominie nepríjemné svrbenie napätej pokožky. 

Iné varianty