Skočiť na hlavný obsah

Bio Oil: Spa Balance

100 ml
47,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 47 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Bio Oil: Spa Balance - 100ml

BIO ošetrujúci pleťový olej s  granátovým jablkom

Tento náš skrášľovací kozmetický zázrak teraz prichádza v novej limitovanej edícii, a to na tvár. Bio pleťový olej s účinnou zložkou z granátového jablka predstavuje pravý luxus v tej najčistejšej prírodnej forme, ktorý pleť nielen ošetruje, ale má za úlohu ulahodiť aj vašej duši a polichotiť vašej tvári. Aby sme ním uspokojili potreby našich zákazníkov, ako sú túžba po oddychu, regenerácii a jedinečnej starostlivosti. Tvárové oleje sa tešia čoraz väčšiemu záujmu a mimoriadnej obľube, a to z oprávnených dôvodov.

Pretože bio-pleťové oleje predstavujú pravé luxusné elixíry, ktoré pleť revitalizujú, poskytujú jej trvalú starostlivosť a napomáhajú jej žiarivému vzhľadu. Náš pleťový olej je vhodnou náhradou za niektoré konvenčné kozmetické prípravky, nakoľko obsahuje zmes čistých bio výťažkov s priaznivými účinkami na pleť. So svojou exkluzívnou konzistenciou sa stará o pleť tak, aby tá bola schopná opäť dýchať. Dokáže pleť zregenerovať na mimoriadne dlhé obdobie.

Podarilo sa nám vytvoriť taký pleťový bio-olej, ktorého výsledkom je skutočné majstrovské dielo. Chceme ním osloviť tie ženy a tých mužov, ktorí si nechcú nechať ujsť tichý luxus výnimočnej starostlivosti o tváre, a to za žiadnych okolností.

Aplikovanie a návrhy na použitie

Na kozmetickú alebo na telovú masáž, samostatným aplikovaním, alebo primiešaním do iných krémov. Pre večerné ošetrenie tváre s potrebou intenzívnejšieho vyživovania pokožky primiešajme do krému 45 kvapiek a dôkladne vmasírujme do starostlivo očistenej pokožky.

Táto BIO olejová zmes výbornej kvality je populárna vďaka všestrannosti jej využitia. Je perfektným prípravkom k masážam – kozmetickým aj telovým, pretože jeho výnimočnosť spočíva nielen v jeho vôni, ale aj v úctyhodnom obsahu účinných látok. Silno vyživuje pokožku.

Ak pokožka vyžaduje extra silnú revitalizáciu, dá sa aplikovať aj v kombinácii s krémami na tvár. Ak je pokožka príliš suchá a ak sa to v zime prejavuje ešte väčšmi, tak v kritickom období sa oplatí tento olej používať spolu s hĺbkovohydratačným prípravkom Youngernizer. Krásne harmonizuje stav pleti a skoncuje s nepríjemnými sprievodnými príznakmi suchej pokožky.