Skočiť na hlavný obsah

Základná regeneračná sada

225,00 EUR
190,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 190 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Novinka
Beta Hydroxy Regenerate System

Sada obsahuje:

1 ks Pure Face hĺbkovo čiastiaca a prípravná pena - DARČEK

1 ks Beta Hydroxy 6% peeling

1 ks Beta Hydroxy 12% peeling

1 ks Youngernizer hlbokohydratačný krém

Pre koho je táto kúra určená a kedy sa odporúča?

Kúra je určená pre každého, kto chce absolvovať účinnú regeneračnú kúru a dosiahnuť viditeľný výsledok ošetrenia. Môžeme ju absolvovať ako doplnkové ošetrenie popri ošetreniach v kozmetickom salóne alebo len ako samostatnú regeneračnú kúru na domáce použitie. Môže sa vykonávať počas celého roka.

Návrh: V prípade dosiahnutia silnejšieho anti-ageing efektu odporúčame pridať Youth Wonder peptidový koncentrát, primiešaním dávky 1 stlačenie do nočného peelingového koktejlu.

 

Aké výsledky môžeme očakávať?

Pri normálnej pleti

Jednoznačne zvyšuje účinok ošetrení vykonaných v kozmetických salónoch, výsledok ošetrení je viditeľnejší a docieli sa dlhodobý a účinný efekt. Homogenizuje pleť, spevňuje ju a vypína. Čistí a sťahuje póry a výrazne ju zlepšuje. Eliminuje vrásky a jemné zlomy pokožky a farebne ju zjednocuje. Redukuje pigmentové fľaky a podporuje vstrebávaciu schopnosť. Zanecháva efekt liftingu, má regeneračné účinky na pokožku a na celkovú syntézu kolagénu kože. 

Naviac pri problematickej pleti:

Silno a viditeľne regeneruje pokožku. 

Trvanie kúry je 45 dní

Aplikovanie a návrhy na použitie
  1. KROK: dôkladne očistíme pleť hĺbkovo-čistiaciou penou  Pure Face – 2 stlačenia  
  2. KROK: dôkladne utrieme pokožku do sucha
  3. KROK: nanesieme nočný peelingový koktejl:
    Prvý týždeň: vytlačíme na ruku 1x Peeling Beta Hydroxy 6% a 1x hlbokohydratačný koncentrát Youngernizer, zmiešame ich a jemnými krúživými pohybmi dôkladne vmasírujeme do pokožky tváre.
    Od druhého týždňa: vytlačíme na ruku 1x Peeling Beta Hydroxy 12% a 1x hlbokohydratačný koncentrát Youngernizer, zmiešame ich a  jemnými krúživými pohybmi dôkladne vmasírujeme do pokožky tváre.