Skočiť na hlavný obsah

Dékolleté Lifting Concentrate

5 ml
7,90 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 7 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

Trimethylcyclohexyl Butylcarbamate: aktívna zložka (SymFit) , ktorá účinne pôsobí na pevnosť a pružnosť pokožky Caffeine: vysoký, obsah kofeínu 2%, pôsobí povzbudivo na krvný obeh a látkovú výmenu. Boosting podporujúci spevnenie pokožky 
Paullina Cupuna Seed Extract: výťažok získaný zo semienka guayany, oživuje a vitalizuje pokožku, pôsobí dobre aj na krvný obeh 
Carnitine: spevňuje a mení štruktúru pokožky, podporuje jej prirodzenú látkovú výmenu
Cysteic Acid: upravuje textúru pokožky.
Pantetheine Sulfonate: upravuje kontúry pokožky
Arginine: aminokyselina, ktorá stabilizuje hodnotu pH. Je priateľská k pokožke a pomáha udržiavať jej vyššiu vlhkosť 

Dékolleté Lifting Concentrate - 5ml

Krk-Dekolt sérum 
Obsahuje dvojnásobok komplexu účinných multiaktívnych látok na spevnenie pokožky a zvýraznenie kontúr, ktoré boli účinne overené a klinicky testované.

 

Koncentrát  Dékolleté Lifting CONCENTRATE je gél so schopnosťou sa rýchlo vstrebávať. Vyhladzuje vrásky, upravuje a zjemňuje kontúry a hydratuje pokožku. 

Komplex účinných látok je hlbokoúčinný a je zameraný na úpravu a reguláciu štruktúry látkovej výmeny buniek. Upravuje štruktúru kože, vyhladzuje vrásky a zapožičiava pokožke jemný výraz. Použitie sa odporúča už pri prvých príznakoch straty eslasticity a pružnosti pokožky na krku a dekolte. Pomáha pri zachovaní pevného dekoltu a obnove jemných kontúr. 

Aplikovanie a návrhy na použitie

Aplikujte ráno a / alebo večer na očistenú pleť.