Skočiť na hlavný obsah

Elixír ARGIRELIN 15% & PARAKRESSE 10%

15 ml
60,00 EUR
s DPH
Zaregistrujte sa a získajte 60 vernostných bodov za tento produkt. Viac informácií.
Na sklade
Zloženie

INCI: AQUA, PROPANEDIOL, DIMETHYL ISOSORBIDE, PENTYLENE GLYCOL, ACMELLA OLERACEA EXTRACT, ACETYL HEXAPEPTIDE-8, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERIN, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CITRIC ACID

Elixír ARGIRELIN 15% & PARAKRESSE 10% - 15ml

Elixír ARGIRELIN 15% & PARAKRESSE (Acmella oleracae) 10% 

Ojedinelá kombinácia, účinný koncentrát špeciálne určený na ošetrenie vrások. Pre intenzívne ošetrenia a ošetrenia vrások okolo pier, očí, tzv. stračích nôžok s okamžitým viditeľným výsledkom.

Od teraz ešte intenzívnejší účinok, vyššia koncentrácia a rýchlejšie vstrebanie!

Kombinácia Argirelinu a Parakresse (Acmelly oleracei) sa osvedčila ako veľmi účinná pri redukovaní vyskytnutých vrások a zároveň pri predchádzaní tvorby nových vrások a to tým, že fungujú vo vzájomnej synergii a priamo pôsobia na mechanizmus tvorby vrások. Argireline&Parakresse sú veľmi účinné pri výrazných vráskach, ako napr. na čele, medzi obočím a v okolí oči a taktiež úspešne bojujú pri znižovaní vrások okolo pier. 

Argireline a Parakresse – žiarivá a svieža pleť

Sú obdobia, keď máme pociť, že naša pokožka pôsobí mdlo a unavene. V takýchto prípadoch si želáme mať k dispozícii čarovný výrobok s okamžitým efektom, vďaka čomu bude pleť pôsobiť pružne a sviežo a okamžite získame odpočinutý a žiarivý vzhľad.Náš elixír dodá pokožke stratenú energiu, okamžitý svieži a žiarivý vzhľad, zvyšuje jej pružnosť, pevnosť a taktiež zjemňuje mimické vrásky. Pokožka pôsobí sviežo ako od kozmetičky. Doprajte vašej pokožke tento neporovnateľný luxus a nechajte sa ním rozmaznávať.

Vysokoúčinné látky a okamžitý efekt s dlhodobným účinkom

Argireline (Acetyl Hexapeptide-8) - 15% 

Argireline je peptid, ktorý má podobnú povahu a efekt ako botulotoxín (botox), látka paralyzujúca svaly, znižujúca svalové kontrakcie, avšak neprirodzeným spôsobom. Argireline je dobre znášaný, nie je toxický a nespôsobuje žiadnu alergickú reakciu, práve preto je považovaný za jemnejšiu a miernejšiu alternatívu botoxu. Podporuje tvorbu kolagénových vlákien, spevňuje väzivové tkanivo, prispieva k trvalej obnove pokožky a  k vyhladeniu vrások smerom zvnútra von. Dôkazy o účinnosti Argirelínu sú už pri koncentrácii  2% . V našich ampulkách používame koncentráciu 15% - elixír je pravý čarodej s jedinečným luxusom pre pokožku.

Parakresse (Acmella Oleracea výťažok) - 10%

Výťažok z juhoamerickej rastliny Parakresse patrí jednoznačne do skupiny našich obľúbených účinných zložiek , aj keď sa jedná o novinku v kozmetickom výskume. Je to prírodná účinná zložka, ktorá je schopná za rekordný čas vyhladiť mimické vrásky. 

Účinná látka rastlinného pôvodu zasahuje priamo do mechanizmu, ktorý je zodpovedný za tvorbu mimických vrások. Takisto pôsobí na črty tváre, na vrásky medzi obočím, na čele, v okolí očí na tzv. stračie nôžky, nosa a viditeľne ich zjemňuje a vyhladzuje. Tieto vrásky vyplývajú z tisícoch nechcených mikro-kontrakcíí tvárového svalstva. V komplexe účinných látok sa nachádzúci spilanthol tieto svaly rýchlo ovplyvňuje a uvoľňuje. 

Ako aj štúdie ukazujú, pôsobenie je závislé od koncentrácie. Na rozdiel od obvyklej koncentrácie 2-5% , máme v Superelixírok koncentráciu 10%.  Parakresse v elixíri zabezpečuje okamžitý mladistvý a žiarivý zovňajšok. Pleť bude prirodzene rozžiarená a ako znovuzrodená.

 

Dobrá znášanlivosť – vysoká účinnosť

Naše ampulky sú pravé vysokokoncentrované elixíry, ktoré efektívne pôsobia na pleť a sú vhodným doplnkom pri bežnej dennej starostlivosti pleti. 

Vďaka svojmu zloženiu z prírodných látok,  ich viacnásobnému testovaniu sú akékoľvek potenciálne škodliviny vylúčené a sú veľmi dobre znášané pokožkou. Tento čarovný komplex Argirelinu a Parakresse využívame pre dosiahnutie okamžitého výsledku v našich mesoampulkách takmer pri každom jednom mezoterapeutickom ošetrení už dlhé roky. 

Naše ampulky-elixíry sú vysokokoncentrované koncentráty, ktoré  boli vytvorené na báze prísnych mezoterapeutických predpisov. Každý jeden elixír so svojím obsahom-komplexom účinných látok uspokojuje špecifické potreby pokožky. Výhodou našej receptúry je dosiahnutie optimálneho pôsobenia v hlbších vrstvách pleti. 

Aplikovanie a návrhy na použitie

Po dôkladnom vyčistení tváre ráno aj večer nanesieme elixír pipetou do dlane a potom ho ľahkým klopkaním prstami zapracujeme do pleti.  Na záver odporúčame použiť niektorý z našich sér alebo krémov.